Kokteyl Masası

İmalatçıyız, İstanbul'un bistro masası uzmanıdır . Tüm bistro masaları, tabla tipine göre, tüm yıl boyunca iç mekanda (meşe tablalar) veya dış mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Profesyonel Cafe Hotel Restaurant kalitesi, farklı boyutlardaki yuvarlak bistro masa ve farklı şekillerdeki 50, 60, 70 cm tablalı bistro masalarımız. Pirinç, paslanmaz çelik veya bakır çerçeveli, kalıplı veya kalıpsız suni mermer laminat tablalı bistro masalarında uzmanız. Terastaki bistro masalarımız UV ışınlarına, suya ve çizilmeye karşı dayanıklıdır.

Masa üstlerimizin büyük bir kısmı Türkiye'de üretilmektedir.Bistro masa tablalarını ve masa ayaklarını ayrı ayrı da satın almanız mümkündür.

Kokteyl masası, genellikle kafeler, bistrolar ve küçük restoranlarla ilişkilendirilen özel bir mobilya parçasıdır. Rahat ve samimi bir atmosfer yaratmak için tasarlanmıştır. Bistro masalarımız genellikle küçüktür, iki ila dört kişinin oturmasına uygundur. Bu, bir kafe veya bistrodaki alan kullanımını en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olur.

Bistro masalarımızın çoğunun yuvarlak bir üst kısmı vardır, bu da sohbeti kolaylaştırır ve samimi bir ortam yaratır. Ancak dikdörtgen veya kare şekiller de kullanılabilir. Çoğu bistro masasının dört ayak yerine tek bir orta ayağı vardır. Bu, masada oturan müşteriler için daha iyi erişilebilirlik sağlar. Bistro masalarımız ağırlıklı olarak metal, dökme demir, ahşap veya bu malzemelerin birleşiminden yapılmıştır. Bu malzemeler, kafelerin geleneksel tarzına uygun, rustik veya vintage bir görünüm katıyor. Bistro masaları genellikle bir kafenin resmi olmayan ortamını tamamlayan sade ama zarif bir tasarım estetiğine sahiptir.

Bistro masalarımızdan bazıları, hava koşullarına dayanıklı malzemelerle dış mekanda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu, kafelerin açık havada da oturma imkanı sunmasına olanak tanır. Bistro masaları genellikle aynı tarzdaki sandalyelerle eşleştirilmektedir. Bu, kafenin düzeninde görsel bir tutarlılık yaratır. Tüm bistro sandalyelerimizi keşfedin.

Alan esnekliğini en üst düzeye çıkarmak için bazı bistro masaları katlanabilir veya istiflenebilir, böylece gerektiğinde depolamayı kolaylaştırır. Genellikle kafelerle ilişkilendirilse de bistro masaları, evde bistro hissi yaratmak için konut mutfak alanlarında da kullanılabilir.

Kokteyl masası, yemek mekanlarında samimi ve rahat bir ortam yaratılmasında önemli bir unsurdur. Çok yönlü tasarımları, onları kafelerden teraslara ve ev mutfaklarına kadar çok çeşitli ortamlara uygun hale getiriyor.

Diğer Bistro Masa Modelleri İçin Tıklayınız...

Kokteyl Masası

Outdoor Dış Mekan Masa Sandalye

Metal Masa Ayakları

Cafe Masaları