Sizin İçin

Evden kantine, cafeden restorana, kütüphaneden toplantı salonuna kadar her türlü kullanıma uygun ürünleri incelemektesiniz. 

Kampanyalı Ürünler

Bistro trendi, sade ya da rengarenk masa sandalyeler, teras mobilyaları işletmenize farklı bir atmosfer sunuyor.

Proje & Çözüm

Dünya'nın her yerinde faaliyet gösteren İmalatçıyız, catering ve otel profesyonellerine yönelik satılık üretimden mobilyalar sunmaktadır.

Online İletişim

Ürünleri  adetleri ile birlikte iletişim bilgilerimize iletebilir hızlıca teklif alabilirsiniz.

Werzalit Masa

Laminat Tabla

Compact Cafe Masaları

Ahşap Masa Tablası

Cafe Projeleri Masa & Sandalye İmalatı

En iyi Türk yapımı sandalye, masa, metal ayak modelleri İmalatçıyız'da size tüm olasılıkları ve kaliteyi sunmak için tüm stilleri ve malzemeleri sitemizde inceleyebilir konsept ve projelerinizde kullanabileceğiniz ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz..Malzemeler tüm kullanıcıların beklentilerini karşılayacak şekilde özenle, modaya uygun olarak seçilmektedir. En modern çizgilerden en tasarımcı tarzlara kadar çok çeşitli masa ve sandalye modelleri mevcuttur.

Made in Türkiye cafe masa sandalye koleksiyonu ilgili fiyat almak ve tamamını keşfetmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İç yada dış mekanınızı İmalatçıyız koleksiyonundan bir masa yada sandalye ile donatın ! Yuvarlak, dikdörtgen, kare, iskandinav, tasarımcı veya çağdaş, tüm şekil ve stiller sergilenmektedir. Ağırlıklı olarak Fransa ve Türkiye'de üretilen ürünler sayesinde  olanaklara ve kaliteye yer açın! 

Outdoor Dış Mekan Masa Sandalye

Metal Masa Ayakları

Cafe Masaları