Yuvarlak Mermer Masa

Farklı ölçü ve renklerde hakiki mermer tabla ve döküm paslanmaz krom ayaklar ile kombine edilen masa modellerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.Ayrıntıl bilgi ve toptan fiyatlar için iletişime geçebilirsiniz.

 

Werzalit Bistro Masa

Kaliteli iç ve dış mekan hava şartlarına uygun olarak demonte tarzda üretilen bistro, stand, kokteyl ve diğer amaçlarda kullanılan yüksek boyutlu masa modellerimizi inceleyebilirsiniz.

  • Detaylı bilgi için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Cafe Restaurant Masa Sandalye İmalatı

Masa, sandalye, mobilya, metal masa ayakları, bistro masa, bar bankosu gibi ürünlerin üretimini yapmakta , toptan olarak satışa sunmaktayız.Dayanıklı tüm cafe, restaurant, bar, otel, pastane, ortak alanların ürünlerini seçimleriniz ve kalitesine göre fiyatlandırmakta , cafe projelerinizdeki cafe masası , cafe sandalyeleri ve cafe masa ayaklarını makul fiyatlarda satışa sunmaktayız.

 

Werzalit Masa Tablaları

Werzalit  masa modelleri özellikle hava şartlarına son derece dayanıklı olması kolay çizilmemesi ve rahat temizlenmesi gibi bir çok çözüm sağlaması bakımından tercih edilen masa modelidir. Werzalit masa tablası, cafe , restaurant ve diğer dış mekanların vazgeçilmez ürünür. Farklı renk ve ölçülerde mevcuttur.

Cafe Dekorasyon 

Masa sandalye sedir ve masa ayakları modelleri ile cafe dekorasyonlarındaki son dokunuşlarda en kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri sizlere sunuyoruz.Cafe projeleri klasik , ahşap cafe projeleri, metal ağırlıklı ve modern cafe projeleri olarak farklı kombinasyonlarda tasarlanır.